فصلنامه صلح‌پژوهی اسلامی وابسته به جمعیت ندای صلح پذیرای مقالات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه با محوریت «صلح اسلامی» برای انتشار اولین شماره خود است. به گزارش روابط عمومی جمعیت ندای صلح، این فصلنامه در تلاش است تا با فراهم آوردن بستری مناسب جهت چاپ مقالات علمی در زمینه صلح اسلامی گامی در […]

فصلنامه صلح‌پژوهی اسلامی وابسته به جمعیت ندای صلح پذیرای مقالات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه با محوریت «صلح اسلامی» برای انتشار اولین شماره خود است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت ندای صلح، این فصلنامه در تلاش است تا با فراهم آوردن بستری مناسب جهت چاپ مقالات علمی در زمینه صلح اسلامی گامی در جهت تحقق بیشتر صلح و عدالت و تبیین مفهوم صلح از نگاه اسلامی باشد.

این فراخوان با محوریت «صلح اسلامی» و موضوعات مفهوم‌شناسی صلح (مبانی‌شناسی صلح، رویکردهای مشترک ادیان و مذاهب به صلح، فرهنگ‌شناسی صلح)، آسیب‌شناسی صلح (آسیب‌شناسی صلح در جهان، نظام سلطه و صلح، نقش گروه‌های تروریستی) و صلح و عدالت در گفتمان انقلاب اسلامی با تاکید بر اندیشه‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) (الزامات صلح ماندگار از نگاه مقام معظم رهبری، مطالعه موردی صلح در اندیشه‌های امام خمینی و مقام معظم رهبری: فلسطین، سوریه ، عراق و …) آماده دریافت مقالات می‌باشد.

علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند مقالات خود را در زمینه فوق از طریق وب‌سایت فصلنامه به آدرس iprjournal.ir و یا به آدرس الکترونیکی فصلنامه به آدرس Nedaye.solh@yahoo.com ارسال نمایند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت فصلنامه مراجعه نمایند.