فصلنامه صلح‌پژوهی اسلامی وابسته به جمعیت ندای صلح پذیرای مقالات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه با محوریت «صلح و عدالت در روابط بین‌الملل» برای انتشار سومین شماره خود است. به گزارش روابط عمومی جمعیت ندای صلح، این فصلنامه در تلاش است تا با فراهم آوردن بستری مناسب جهت چاپ مقالات علمی در زمینه […]

فصلنامه صلح‌پژوهی اسلامی وابسته به جمعیت ندای صلح پذیرای مقالات اساتید، دانشجویان و پژوهشگران حوزه و دانشگاه با محوریت «صلح و عدالت در روابط بین‌الملل» برای انتشار سومین شماره خود است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت ندای صلح، این فصلنامه در تلاش است تا با فراهم آوردن بستری مناسب جهت چاپ مقالات علمی در زمینه صلح اسلامی گامی در جهت تحقق بیشتر صلح و عدالت و تبیین مفهوم صلح از نگاه اسلامی باشد.

این فراخوان با محوریت «صلح و عدالت در روابط بین‌الملل» و موضوعات مفهوم‌شناسی و آسیب‌شناسی صلح و عدالت در روابط بین‌الملل، حق صلح و عدالت برای ملت‌ها در روابط بین‌الملل، نقش سازمان‌های بین‌المللی و سازمان‌های مردم نهاد در توسعه صلح و عدالت در روابط بین‌الملل، نقش گفتگوی ادیان در برقراری صلح و عدالت در روابط بین‌الملل و راهکارهای قرآنی و اسلامی در برقراری صلح و عدالت در روابط بین‌الملل آماده دریافت مقالات می‌باشد.

علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند مقالات خود را در زمینه فوق از طریق وب‌سایت فصلنامه به آدرس iprjournal.ir و یا به آدرس الکترونیکی فصلنامه به آدرس Nedaye.solh@yahoo.com ارسال نمایند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت فصلنامه مراجعه نمایند.